چند کلمه در مورد ما

ما به همه کمک می کنیم از محصولات شگفت انگیز لذت ببرند

پخش مومن دارای نمایندگی شرکت های معتبری چون وریتی ، هیسکا ، مچر ، پاناتک ، موکسوم ، لتو ، الدینیو ، تسکو و.. است . سایت فروشگاهی پخش مومن دارای رسالت رساندن محصول بدون واسطه به مشتریان هدف است . به این جهت با مشاهده قیمت محصولات ما حیرت زده خواهید شد . قیمت هایی که در اغلب سایت های اینترنتی مشاهده می کنید اغلب با سود های هنگفت و یا با چندین واسطه به دست مشتریان می رسد . اما در سایت پخش مومن می توانید بدون واسطه و با قیمت بسیار مناسب تری کالا اصلی را تهیه کنید .

حمیدرضا مومن
مدیرعامل
منظم و حرفه ای کنارشما

اعضای تیم ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

محمدی

مدیر فروش

محدثه بابایی

کرج

میلادنورمحمدی

طراح سایت و متخصص سئو

سارا نیازی

اصفهان
خریداران به ما اعتماد دارند

استراتژی ما ارائه محصولات با کیفیت
به مشتریانمان است

مرکز پخش مومن به صورت حضوری و غیر حضوری (فروشگاه اینترنتی) در خدمت هموطنان می باشد . در مرکز پخش مومن اغلب خرید ها قابل تعویض هستند و در مورد گارانتی ها در صفحه محصول مورد نظر توضیحات لازم ارائه شده است . محصولاتی که در پخش مومن به مشتریان ارائه می شود محصولات اصلی شرکت است که بدون هیچ واسطه ای آنرا به مشتریان تقدیم می کنیم . حذف واسطه باعث شده است تا بتوانیم محصولات را با قیمت واقعی آنها و پایین تر از نرخ سایر فروشندگان بدست مشتریان برسانیم .  

 

به انجمن ما بپیوندید

در صورتی که دارای مهارت های لازم جهت همکاری با پخش مومن هستید می توانید از طریق دکمه زیر اقدام به تکملی فرم نمایید . فرم های تکمیل شده ، پس از بررسی های لازم مورد تماس واقع می شود . سپس در صورت نیاز و توافق ، همکاری آغاز می شود .

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید