فروشگاه لوازم جانبی پخش مومن

چند کلمه در مورد ما

ما به همه کمک می کنیم از محصولات شگفت انگیز لذت ببرند

پخش مومن دارای نمایندگی شرکت های معتبری چون وریتی ، هیسکا ، مچر ، پاناتک ، موکسوم ، لتو ، الدینیو ، تسکو و.. است . سایت فروشگاهی پخش مومن دارای رسالت رساندن محصول بدون واسطه به مشتریان هدف است . به این جهت با مشاهده قیمت محصولات ما حیرت زده خواهید شد . قیمت هایی که در اغلب سایت های اینترنتی مشاهده می کنید اغلب با سود های هنگفت و یا با چندین واسطه به دست مشتریان می رسد . اما در سایت پخش مومن می توانید بدون واسطه و با قیمت بسیار مناسب تری کالا اصلی را تهیه کنید .

حمیدرضا مومن
مدیرعامل
منظم و حرفه ای کنارشما

اعضای تیم ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

محمدی

مدیر فروش

محدثه بابایی

کرج

میلادنورمحمدی

طراح سایت و متخصص سئو

سارا نیازی

اصفهان
خریداران به ما اعتماد دارند

استراتژی ما ارائه محصولات با کیفیت
به مشتریانمان است

مرکز پخش مومن به صورت حضوری و غیر حضوری (فروشگاه اینترنتی) در خدمت هموطنان می باشد . در مرکز پخش مومن اغلب خرید ها قابل تعویض هستند و در مورد گارانتی ها در صفحه محصول مورد نظر توضیحات لازم ارائه شده است . محصولاتی که در پخش مومن به مشتریان ارائه می شود محصولات اصلی شرکت است که بدون هیچ واسطه ای آنرا به مشتریان تقدیم می کنیم . حذف واسطه باعث شده است تا بتوانیم محصولات را با قیمت واقعی آنها و پایین تر از نرخ سایر فروشندگان بدست مشتریان برسانیم .  

 

به انجمن ما بپیوندید

در صورتی که دارای مهارت های لازم جهت همکاری با پخش مومن هستید می توانید از طریق دکمه زیر اقدام به تکملی فرم نمایید . فرم های تکمیل شده ، پس از بررسی های لازم مورد تماس واقع می شود . سپس در صورت نیاز و توافق ، همکاری آغاز می شود .

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید